درباره کنترل تکنیک دوار

معرفی شرکت مهندسی ، بازرگانی کنترل تکنیک دوار

                              مشاوره رایگان               پاسخگویی سریع                توان فنی بالا

 

شناسنامه و تاریخچه :

 • نام شرکت : شرکت مهندسی ، بازرگانی کنترل تکنیک دوار  (سهامی خاص)
 • زمینه فعالیت : اتوماسیون صنعتی و راه حلهای کاربردی درایو
 • شرح فعالیت : فروش، خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی و آموزش در زمینه انواع درایو AC و DC ، اینورتر ، سافت استارت و سرودرایو واجرای پروژه های Drive Solutions
 • نمایندگیها :    –   اروپایی :   کنترل تکنیک ، اشنایدر الکتریک ، سانترنو ، پارکر ، اسپرینت

                        –   آسیایی  :   ال اس ، دلتا ، اینوت

 • سال۱۳۸۳ :  آغاز کار مدیران مجموعه در زمینه درایوهای الکتریکی (برندکنترل تکنیک)
 • سال ۱۳۹۲ : آغاز فعالیت رسمی شرکت با نام “پارسیان سروپایش سهامی خاص”

 

ماهیت کاری :

هیئت مدیره شرکت پارسیان سروپایش از حدود ۱۳ سال پیش (سال ۱۳۸۳) فعالیت خود را در زمینه سیستمهای کنترل دور موتور از سازندگان معتبر دنیا (کنترل تکنیک و آ.ب.ب) آغاز نموده اند.

به پشتوانه مشتریان وفادار و پروژه های موفق اجرا شده در صنایع کوچک و بزرگ کشور و کیفیت بالای خدمات ، شرکت مهندسی و بازرگانی پارسیان سروپایش در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را بصورت رسمی و با هدف خدمت به صنعت کشور آغاز نمود.

این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی در بخش درای. ، اینورتر و سافت استارت در راستای ارائه مشاوره ، تأمین قطعات و لوازم و خدمات پشتیبانی با محوریت اتوماسیون صنعتی در زمینه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد، آب و فاضلاب، کاشی، سیم و کابل و پوشش خود را متمرکز نمود. خاطرنشان می شود از اهداف دیگر این مجموعه تربیت نیروهای متخصص جهت ارتقاء توان علمی و مهندسی شرکت ها و مراکز مورد مشاوره می باشد .
هیئت رئیسه ، مهندسان و مشاوران شرکت با نگاه به آینده روشن نهایت تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح فعالیت های شرکت به کار بردند و امید است با عنایت خداوند ، قدمی در راستای خود کفایی و اعتلای میهن خویش برداریم.

 

نیروی انسانی :

ما اعتقاد داریم که پیشرفت شرکت پارسیان سروپایش منوط به پیشرفت پرسنل بوده و در این راستا برای آموزش و ارتقاء سطح دانش فنی پرسنل در تمامی واحدها از جمله مهندسی فروش ، فنی و مهندسی ، اجرای پروژه و تعمیرات اهمیت بالایی قائل می‌باشیم. این شرکت با دارا بودن کادر فنی قوی و نیز کارگاهی مجهز آمادگی ارائه خدمات فنی شامل تعمیرات تخصصی درایوهای الکتریکی و نیز ساخت انواع تابلوهای دربرگیرنده درایوهای الکتریکی را نیز دارد .

در این راستا شرکت پارسیان سروپایش ، خدمات زیر را ارائه می نماید :

 • فروش و بازرگانی
 • تامین قطعات یدکی
 • خدمات رفع عیب ، تعمیر و نگهداری (در محل سایت ،)
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 • ارائه گارانتی معتبر
 • ارائه خدمات مشاوره به مشتریان در انتخاب محصول مناسب بر اساس کاربرد مورد نظر

برگزاری دوره های آموزش تخصصی

 

مشاوره فنی رایگان :

از جمله مهمترین وظایف یک شرکت مهندسی، که کنترل تکنیک دوار نیز به آن پایبند و معتقد می باشد ارائه مشاوره صادقانه، دارای منطق فنی و در موازات حفظ منفعت مشتری با پرداخت مناسبترین هزینه در خرید کالا می باشد، لذا کارشناسان فنی این شرکت با حفظ معلومات مهندسی به روز در زمینه صنعت، همواره در کنتر مشتری بوده و منافع مشتری را منافع خود می داند.

 

صرفه جویی در مصرف انرژی :

یکی از مهمترین مباحث کاربرد درایوهای AC در صنایع مختلف کاهش مصرف ارنژی برق و نیز کاهش صدمات مکانیکی و الکتریکی ناشی از روشهای قدیمی راه اندازی الکتروموتورهای صنعتی می باشد. شرکت PSP با اجرای پروژه­های متعدد در زمینه کنترل دور انواع الکتروپمپ ، فنهای صنعتی و سیستمهای تهویه صنعتی از جمله شرکتهای پیشرو در این مبحث بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *